Odvirování počítače v Ostravě

Pokud máte problémy se škodlivými programy, vyskakujícími okny, nevyžádanou reklamou, či máte podezření na infikování vašeho systému a nechcete riskovat odcizení osobních údajů, ztrátu důležitých dat (přihlašovací údaje do internetového bankovnictví, hesla k e-mailu, firemní data atd.), rapidní snížení výkonu PC, je možné tuto havěť spolehlivě odstranit. Pokud by se systém nepovedlo dokonale pročistit, následuje záloha důležitých dat a reinstalace systému.

Ochráníme vaše data proti nežádoucím vlivům z internetu. Nainstalujeme vám vyhovující antivirovou ochranu proti útokům pirátů, virů a spywaru. Nainstalujeme a nastavíme vám firewall. Opravíme vám zabezpečení počítače. Vyčistíme váš pevný disk, odstraníme nepoužívané soubory, staré aplikace nebo poškozený operační systém. Odhalíme chyby a navrhneme možné zlepšení.

Pokud je vás počítač zavirovaný jen lehce, lze odvirování vykonat u zákazníka na místě. V případě, že je počítač zavirovaný víc, je potřeba PC odvézt k nám na servisní středisko.

Po odvirování počítače vám nabídneme lepší zabezpečení počítače a je už jenom na vás, zda si ho zakoupíte nebo ne.

Zavirovaný? Ano či ne?

  • Pokud váš počítač funguje příliš pomalu nebo máte problémy s přijímáním nebo odesíláním pošty, je pravděpodobné, že váš počítač obsahuje vir nebo spyware. Pomůžeme vám vyřešit tento problém.
  • Instalace antivirového software a následná aktualizace databáze virů. Nainstalováním antivirového software umožníme proskenovat váš PC a následně odstranit havěť a viry, které zpomalují vaše PC. Instalace antispywarového programu a následná aktualizace databáze.
  • Nainstalováním antispywarového programu umožníme proskenovat a odstranit spyware z vašeho PC a tím vyřešit 80% problémů s rychlostí PC.
  • Nabízíme vám placené i free produkty k vyřešení vašeho problému. Placený software je samozřejmě účinnější než free programy.
Kontaktní formulář

Položky označené * (hvězdičkou) jsou povinné.

Odesláním formuláře souhlasíte se zpracováním osobních údajů.