Re-instalace operačního systému Ostrava, upgrade OS

Zasekává se váš počítač? Přijde Vám, že už nejede tak rychle, jako když jste jej koupili? Zavolejte nám a my vám s daným problémem rádi pomůžeme.

Reinstalace a upgrade operačního systému vašeho počítače v Ostravě

Zpomalení operačního systému je jedním z nejčastějších a nejběžnějších problémů většiny uživatelů PC, který je způsoben řadou problémů, např. dlouhým používáním operačního systému a velkým množstvím dat a programů umístěných na systémovém disku, různými viryspywary, malwary.

Řešením pro váš počítač je reinstalace operačního systému nebo jeho upgrade na vyšší verzi, která nabizí nové funkce, kompatibilitu s nejnovějšími programy a lepší stabilitu systému. Při této operaci dochází ke smazání věškerých uživatelských dat, která můžeme zákazníkovi zálohovat (pokud chcete snížit náklady na reinstalaci, můžete si zálohovat data sami).

Co reinstalace nebo upgrade OS znamená a co zahrnuje?

  • Reinstalace OS je proces, kdy dochází ke smazání celého PC a poté se instaluje systém znova
  • Upgrade OS je proces, kdy dochází k instalaci novějšího operačního systému
  • Zrychlení - po reinstalaci je načítání systému rychlejší, funkčnost a práce s OS je stabilnější
  • Záloha uživatelských dat - zálohujeme veškeré vaše dokumenty a po instalaci je nakopírujeme zpět (neplatí pro instalované programy a nastavení)

Za jak dlouho vám operační systém do počítače reinstalujeme nebo upgradujeme?

Reinstalace nebo upgrade OS trvá cca 1 den. Počítač vám bude navrácen s plně funkčním, čistým, rychle a na 100% pracujícím operačním systémem.

Kontaktní formulář

Položky označené * (hvězdičkou) jsou povinné.

Odesláním formuláře souhlasíte se zpracováním osobních údajů.