Výměny pevných disků Ostrava, zvýšení kapacity nebo rychlost

Pokazil se vám pevný disk? Potřebujete více místa nebo jen rychlejší přenos dat a efektivnější práci s notebookem, netbookem či laptopem? Dojděte k nám se svým notebookem a my vám harddisk vyměníme.

Výměny pevných disků v Ostravě, SSD disky, záměna disku místo CD mechaniky

Objemy dat stahované z internetu jsou čím dál tím větší, stejně jako velikosti multimediálních souborů, a tak se může stát, že vám v notebooku, netbooku nebo laptopu dojde úložné místo. Stejně jako se zvětšují objemy dat, tak se zvyšuje i rychlost s jakou stahujeme z internetu a s jakou pracujeme s daty.

Nové technologie umožňují do vašeho notebooku umístit pevný disk s označením SSD, který neobsahuje žádné pohyblivé části, tudíž netrpí na nárazy, není hlučný, dosahuje několikanásobných rychlostí přenosu dat a má nižší spotřebu, což u notebooků zvyšuje výdrž baterie. Možnosti jsou i takové, že vám místo vaší DVD či CD ROM umístíme speciální redukci, do které vložíme druhý HDD pro váš notebook.

Co zahrnuje výměna pevného disku?

  • Mechanická výměna - provedeme výměnu starého disku za nový, kde starý disk můžete použít jako externí HDD do USB
  • Překopírování dat - po výměně pevného disku překopírujeme všechna data tak, že rozdíl poznáte pouze v kapacitě HDD
  • Likvidace nefunkčního HDD - v případě výměny disku za nefunkční provedeme zdarma ekologickou likvidaci vašeho starého nefunkčního HDD

Za jak dlouho vám vyměníme HDD ve vašem notebooku, netbooku či laptopu?

Výměna trvá cca 1 den. Notebook, který dostanete zpátky, bude mít více úložného místa v případě výměny pevného disku s vyšší kapacitou. V případě, že jste se rozhodli vyměnit váš pevný disk za disk s technologií SSD, bude váš notebook pracovat až 10 x rychleji.

Kontaktní formulář

Položky označené * (hvězdičkou) jsou povinné.

Odesláním formuláře souhlasíte se zpracováním osobních údajů.