Zrychlení odezvy počítače v Ostravě, přetaktování, úpravy SW

Pracuje váš počítač pomalu? Je práce na něm spíše otravou než přínosem? Chcete rychlejší počítač, ale nechcete kupovat nový? Obraťte se na nás a my vám počítač zrychlíme.

Zrychlení počítače v Ostravě, overclocking

Stejně jako lidé, tak i počítače stárnou a ztrácí na svém výkonu a možnostech. U nás si váš starý počítač můžete nechat zrychlit a to hned dvěma metodami. Komponenty uvnitř PC můžeme vyměnit za rychlejší a novější anebo je přetaktovat, což znamená, že se zvedne pracovní frekvence, kmitočet daného komponentu na hodnotu, která bude pro komponent bezpečná, nebude jej přehřívat a zároveň zvedne výkon. Vše se dá ještě doladit pomocí chlazení a tak lze dosáhnout lepších výsledků přetaktování neboli overclockingu.

Zrychlení počítače je mnohdy možné docílit i softwarovou úpravou a pročištěním počítače či reinstalem operačního systému, který vám provedeme u nás na pobočce.

Za jak dlouho vám zrychlíme počítač? 

Zrychlení vašeho PC trvá cca 1 den, během tohoto dne vám zrychlíme váš počítač dle vašich požadavků a nároků. Doba na zrychlení PC se může měnit v momentě objednání nových komponent, vše pak záleží na dodavateli.

Kontaktní formulář

Položky označené * (hvězdičkou) jsou povinné.

Odesláním formuláře souhlasíte se zpracováním osobních údajů.